Integracja Magento 2
z Paczkomatami InPost

Daj swoim klientom ogromny wybór lokalizacji i wygodę zarządzania odbiorem Twoich produktów. Jesteśmy autorami pierwszego modułu do integracji z API ShipX, a teraz we współpracy z InPost stworzyliśmy oficjalny, bezpłatny moduł dla Magento 2.

1
paczkomatów w całej Polsce
1
miejscowości z punktami InPost
1
oficjalny moduł dla Magento2

magento_logo_paczkomatyZintegruj sklep z Paczkomatami InPost i pozwól klientom cieszyć się szybką i tanią wysyłką produktów z Twojego sklepu. Przejdź na stronę InPost aby poznać szczegóły, zapoznać się z dokumentacją techniczną i aby pobrać moduł

Paczkomat

Czym jest integracja z Paczkomatami?

Paczkomaty InPost są systemem skrytek pocztowych do odbierania paczek 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Klient po złożeniu zamówienia w Twoim sklepie Magento otrzyma wiadomość SMS i e-mail z kodem odbioru przesyłki. Moduł Magento Paczkomaty pozwala na automatyzację wysyłek zamówień oraz generowanie potrzebnych dokumentów. Zobacz pełną dokumentację modułu.

Szybki wybór na mapie

Twój klient będzie mógł w prosty sposób wskazać najbliższy Paczkomat klikając go na mapie Google. Podpowiemy też sugerowane punkty odbioru najbliżej wpisanego przez niego adresu dostawy.
 

Płatność za pobraniem

Paczkomaty obsługują płatności za pobraniem. W module Magento – Paczkomaty możesz zdecydować czy udostępnisz taką opcję odbioru klientom swojego sklepu (tutaj też określisz inny koszt dostawy w przypadku tej metody płatności)
 

Manager paczek

W ramach integracji wygenerowane paczki mogą zostać przesłane do Managera paczek. Pozwala on na utworzenie, wysyłanie i śledzenie paczek oraz zarządzanie płatnościami za wysyłki.

Odbiór przez kuriera

W konfiguracji modułu możesz określić czy nadasz paczki sam w Paczkomacie czy ma je od Ciebie odebrać kurier inPostu.

Czytelna lista przesyłek

Wygenerowane przesyłki możesz łatwo przeglądać i edytować w ramach czytelnej listy. Zawsze masz pogląd paczek oczekujących na wysłanie danego dnia.

Etykiety paczek w EPL2

Dodaliśmy możliwość drukowania etykiet na wysyłane paczki w formacie Epl2. Jeśli nie korzystasz z drukarki etykiet możesz również wygenerować odpowiedni plik .pdf
 

Zobacz nasze portfolio

wOkularach.pl

Polska firma sprzedająca i promująca modę okularową

8a.pl

Największy sklep górski i turystyczny online

Obsessive

Ekskluzywna bielizna erotyczna, bielizna nocna

Dziękujemy za zaufanie i miłe słowa

Potrzebujesz zaufajnego zespołu do wdrożenia swojego Magento?

…a może chcesz wiedzieć “Ile kosztuje sklep” ?
Przegadamy to i działamy!
Menu