Obsessive

Projekt i realizacja sklepu na Magento

REDESIGN SKLEPU I PEŁNE WSPARCIE eCOMMERCE

PROFIL KLIENTA

Wyjątkowa bielizna erotyczna

Obsessive to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek produkujących wysokiej jakości bieliznę erotyczną. Firma, mająca swoją siedzibę w miejscowości Czaniec, niedaleko Wadowic, podbija nie tylko rodzimy, ale i wiele zagranicznych rynków. Użycie wysokiej jakości materiałów oraz restrykcyjne reguły kontroli jakości sprawiają, że sprzedają towar, który nie tylko olśniewa swoim wyglądem, ale także nie sprawia problemów w codziennym użytkowaniu.


Obsesja na punkcie użytkownika

Bardzo szybko odnaleźliśmy z klientem wspólny język i sformułowaliśmy nadrzędny cel naszej współpracy. Chodzi nam o poprawę doświadczeń użytkownika podczas nawigowania po sklepie. Chcemy aby chętnie do nas wracał, polecał nas innym oraz dobrze oceniał nie tylko zakupione produkty ale przede wszystkim markę Obsessive.

Wspólna droga

Z marką Obsessive współpracujemy już ponad 6 lat. W tym czasie razem doświadczaliśmy różnych zmian, zarówno w zachowaniu użytkowników jak i trendów w eCommerce. Wspólnie wprowadziliśmy szereg usprawnień; od lepszego połączenia z mediami społecznościowymi, przez integrację z nowymi kanałami sprzedażowymi aż do pełnego redesignu sklepu w duchu mobile first.

WDROŻENIE ZMIAN PO AUDYCIE UX

Nasi klienci bardzo często korzystają z zewnętrznych usług audytorskich, głównie dla aspektów UX i SEO. Tak było też w przypadku firmy Obsessive. Z kilkudziesięcio stronicowego raportu stworzyliśmy listę zadań z nadaniem odpowiednich priorytetów. Wszystkim naszym klientom zalecamy podobne sprawdzanie “zdrowia” sklepu – od tego zależy jego wydajność i atrakcyjność.

INTEGRACJE

Pomimo swoich ogromnych możliwości Magento nie jest w stanie zapewnić wszystkich funkcjonalności potrzebnych nowoczesnemu sklepowi. Zewnętrzne systemy płatności, powiązanie feedów z marketplace, obsługa różne metody dostawy to dzisiaj podstawy eCommerce.

W naszym portfolio integracji znajdują się takie marki jak InPost (zobacz nasz moduł), Allegro, BaseLinker, Photoslurp, Domondi i wiele innych

Mobile first – design zorientowany na mobilnych użytkowników

Wygoda, szybkość, intuicyjność – takie idee przyświecały nam podczas pracy nad projektem a potem nad wdrożeniem zmian. Pracowaliśmy głównie nad kartą produktu, kategorią i w innych newralgicznych punktach sklepu.

Integracja ERP z Magento

W ramach dodatkowego projektu opracowaliśmy dla Obsessive integrację z systemem ERP (Navireo). Przygotowaliśmy mechanizmy aktualizowania zarówno cen jak i stanów magazynowych.

Dziękujemy za zaufanie i miłe słowa

5.0 ✭✭✭✭✭

Quality: 5.0
Schedule: 5.0
Cost: 5.0
Willing to refer: 5.0

“SmartMage team helps us with connecting the dots. Every issue is always explained in a straightforward way.

The end users praised the website for having a fast loading speed and for the functionality of the filters. SmartMage also helped in creating online visibility for the client along with providing great analytics reports.”

Marta Chlebowska - Trojak

Manager eCommerce • Obsessive

Porozmawiajmy o współpracy

Zapraszamy do kontaktu, nawet jeżeli chodzi tylko o pytanie “ile kosztuje sklep”. Zadamy Ci kilka pytań, po których podpowiemy jakie rozwiązanie jest dla Ciebie odpowiednie.

Marta

Director of Operations

marta@smartmage.pl

Paweł

CEO & Art Director

pawel@smartmage.pl

8a.pl
Arkana Cosmetics
Menu