8a

Utrzymanie i rozwój sklepu

PEŁNE WSPARCIE MAGENTO 2 COMMERCE

PROFIL KLIENTA

Największy w Polsce sklep górsko-turystyczny

Marka 8a.pl powstała z pasji do gór i do wspinaczki. Bardzo szybko przerodziła się w coś większego – sklep dla pasjonatów górskich, choć nie tylko, aktywności. Sklep zapewnia zaopatrzenie dla szerokopojętej aktywności outdoor; turyści, biegacze, eksploratorzy, rowerzyści, skiturowcy – każdy znajdzie tu coś dla siebie.


Wezwani na pomoc

8a.pl jest przykładem sklepu który przejęliśmy do opieki już po jego wdrożeniu. Najpierw zaczynaliśmy jako support w momencie większych potrzeb zasobowych. Po paru miesiącach wspólnej pracy dostaliśmy ofertę na przejęcie utrzymania sklepu od innej agencji.

Fakt, że brakowało dokumentacji technicznej kilku elementów, a sklep miał kilkadziesiąt zmodyfikowanych modułów nie ułatwiały zadania. No ale, nie na darmo nazywają nas #problemorozwiązywaczami.

NAPRAWA MAGENTO

Można powiedzieć, że z tym projektem przeżyliśmy chrzest bojowy – zaraz po podjęciu współpracy nasz zespół został wrzucony na głęboką wodę. Od dłuższego czasu sklep cierpiał na poważny problem “znikających nowości”. Powodował on nie tylko problemu dla użytkowników, ale także utrudniał pracę administratorom sklepu.

Klient zaufał nam pozwalając znaleźć najlepsze rozwiązanie, które udało się wypracować dzięki godzinom spędzonych na burzach mózgu i tysiącom linii kodu, które trzeba było sprawdzić.

UPGRADE MAGENTO DO WERSJI 2.4

Inny dużym projektem było podniesienie wersji Magento Commerce z 2.3 na 2.4. Założeniem był upgrade do najnowszej, stabilnej wersji. Aby tego dokonać musieliśmy dokonać inwentaryzacji wszystkich aktywnych modułów zainstalowanych w sklepie.

Projekt przygotowywany był od dłuższego czasu, a jego implementacja i testy zajęły kilkaset godzin. Ostatecznie efektem było produkcyjne wypuszczenie sklepu w nowym, bezpieczniejszym wydaniu.

USPRAWNIENIE ZARZĄDZANIA MAGAZYNAMI

Wraz z rozwojem sklepu, zwiększeniem nie tylko sprzedaży ale również  jej kanałów, stawało się jasne, że następnym dużym projektem będzie poprawa zarządzania magazynami.

Spokój, profesjonalizm, ogromna wiedza i dużo nieprzespanych nocy

Kombinacja tych elementów pozwoliła nam na rozwinięcie funkcjonalności sprzedażowych, raportowych, a nawet edytorskich Magento Commerce.

Na życzenie klienta zbudowaliśmy własny system budowania tzw. landing pages” dzięki czemu administratorzy i edytorzy strony mogą sami wpływać na wygląd i sposób działania strony kampanii.

Dziękujemy za zaufanie i miłe słowa

Porozmawiajmy o współpracy

Zapraszamy do kontaktu, nawet jeżeli chodzi tylko o pytanie “ile kosztuje sklep”. Zadamy Ci kilka pytań, po których podpowiemy jakie rozwiązanie jest dla Ciebie odpowiednie.

Marta

Director of Operations

marta@smartmage.pl

Paweł

CEO & Art Director

pawel@smartmage.pl

Bladeville
Obsessive
Menu