Projekt i realizacja sklepu Magento Headless

REDESIGN SKLEPU I PEŁNE WSPARCIE eCOMMERCE

PROFIL KLIENTA

Markowe okulary największych światowych producentów

wOkularach.pl to polska firma zajmująca się sprzedażą i promocją mody okularowej dla najlepszej korekcji wzroku. Są autoryzowanym sprzedawcą okularów online najbardziej znanych marek.
W ofercie znajdziesz światowe trendy i modną klasykę. Firma jest mocno skoncentrowana na jakości dostarczanych oprawek i szkieł korekcyjnych.

WYZWANIE

Dzięki zaufaniu, którym obdarzył nas Klient i dzięki ciężkiej pracy naszego zespołu właśnie odpaliliśmy jedno z pierwszych pełnych wdrożeń Magento + Headless + PWA w Polsce.

Frontend sklepu wykonaliśmy w innowacyjnej technologii, która powoli staje się dominującą ze względu na ogromną przewagę technologiczną. Pozwala ona bowiem na odseparowanie silnika sklepu od warstwy frontendu, dzięki czemu upgrade lub zmiana silnika nie będą się już musiały wiązać z zaczynaniem wszystkiego od zera.

Podczas budowy używaliśmy Magento 2.4, GraphQL, Next.js, React, a całość projektowaliśmy w Figmie.
Do zarządzania projektem wykorzystywane były Basecamp i Jira.

INTEGRACJE

SmartMage zintegrowała witrynę Magento 2 z systemem pozwalającym na przymierzenie online oprawek okularowych przed ich zakupem. Wdrożyliśmy również funkcje, dzięki którym możesz zmierzyć swoją wadę wzroku korzystając z interfejsu w sklepie i smartfona w dłoni.
Frontend sklepu wykonaliśmy w technologii Headless + PWA.

Dziękujemy za zaufanie i miłe słowa

5.0 ✭✭✭✭✭

Quality: 5.0
Schedule: 5.0
Cost: 5.0
Willing to refer: 5.0

“We came to SmartMage because of its reputation for creating custom modules. They have built a very popular Magento module called “SmartMage Paczkomaty” that allows seamless integration with one of Poland’s biggest parcel delivery providers.

The SmartMage team really knows their strengths, so they were very confident about what can and what can’t be done. We appreciated their expertise which allowed us to avoid unnecessary costs.”

Piotr Ankudowicz

Project Manager • Home&You (BBK SA)

Porozmawiajmy o współpracy

Zapraszamy do kontaktu, nawet jeżeli chodzi tylko o pytanie “ile kosztuje sklep”. Zadamy Ci kilka pytań, po których podpowiemy jakie rozwiązanie jest dla Ciebie odpowiednie.

Marta

Director of Operations

marta@smartmage.pl

Paweł

CEO & Art Director

pawel@smartmage.pl

Bladeville
Menu