Arkana

Nowy projekt i aktualizacja sklepu

REDESIGN, UPDATE I PEŁNE WSPARCIE ABONAMENTOWE

PROFIL KLIENTA

Profesjonalna marka kosmetyczna

Arkana to polski producent naturalnych dermokosmetyków do codziennej pielęgnacji i użytku profesjonalnego. Kosmetyki Arkana są produkowane w Polsce, ale ich składniki i inspiracje w ich tworzeniu pochodzą z całego świata.
Produkty często zdobywają nagrody i wyróżnienia w branży beauty.

Obsługa abonamentowa – utrzymanie, rozwój i integracje

Współpraca z Arkana Cosmetics to ciekawy projekt łączący utrzymanie aplikacji mobilne oraz sklepu internetowego zbudowanego na silniku Magento 2.

Podczas naszej długoletniej współpracy mieliśmy okazję odświeżać wygląd sklepu, integrować się z różnymi zewnętrznymi narzędziami a także podnieść wersję Magento z 2.3 na 2.4. Obsługujemy również aplikacje na Android i iOS, a jedną z większych modyfikacji wprowadzonych na potrzeby biznesu było podpięcie zewnętrznych usług analitycznych, aby lepiej zrozumieć zachowania klientów w aplikacji.

Arkana Mobile app
APLIKACJA MOBILNA

Obsługujemy obecnie obie aplikacje Arkany. Napisane są z użyciem Kotlin’a oraz Swift’a odpowiednio dla Androida i iOS’a. Używanie dwóch języków natywnych wiąże się z wyzwaniami w postaci większej ilości pracy ponieważ trzeba dwa razy wykonać pracę, natomiast przekłada się to na aplikacje lepiej dopasowane do platformy oraz na wyższą wydajność.

Jedną z największych zmian jaką wprowadzaliśmy do tej pory było dodanie katalogu plików z materiałami promocyjnymi które później mogą być pobierane i udostępnianie dalej przez klientów B2B do promocji marki w swoich salonach.

UPGRADE MAGENTO

Dużym projektem było podniesienie wersji Magento z 2.3 na 2.4. Założeniem był upgrade do najnowszej, stabilnej wersji. Aby tego dokonać musieliśmy dokonać inwentaryzacji wszystkich aktywnych modułów zainstalowanych w sklepie, a także przetestować połączenia z zewnętrznymi dostawcami usług.

Projekt przygotowywany był od dłuższego czasu, a jego implementacja i testy zajęły kilkaset godzin. Ostatecznie efektem było produkcyjne wypuszczenie sklepu w nowym, bezpieczniejszym wydaniu.

Propozycje nowych projektów graficznych

Nasz dział graficzny nigdy nie śpi, zawsze szukamy nowych pomysłów i świeżego spojrzenia na user experience. Ścieżki zakupowe pozostają te same, ale my staramy się pokazywać je w ciekawy aczkolwiek intuicyjny sposób. Dzięki temu klient osiąga cel w postaci zakupu i na dodatek poleca markę Arkana innym.

Dziękujemy za zaufanie i miłe słowa

5.0 ✭✭✭✭✭

Quality: 5.0
Schedule: 5.0
Cost: 5.0
Willing to refer: 5.0

“Their engagement, communication, and problem-solving skill are impressive.

Since SmartMage joined the project, the e-commerce platform becomes more useful and the conversion rate has been improving. The team is knowledgeable about e-commerce development. Moreover, they hold weekly meetings to discuss tasks and deadlines.”

Katarzyna Wyszyńska-Mytych

Manager eCommerce • ARKANA Cosmetics

Potrzebujesz zaufajnego zespołu do wdrożenia swojego Magento?

…a może chcesz wiedzieć “Ile kosztuje sklep” ?
Przegadamy to i działamy!
Obsessive
Helikon-Tex
Menu