Oferując kompleksowe rozwiązania dla biznesu e-commerce przedstawiamy ofertę hostingową, stworzoną wraz z naszym partnerem technologicznym firmą Asseco Data Systems S.A. Łódź, dedykowaną specjalnie dla sklepów Magento 2. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania serwerowe zarówno dla średnich, jak i dużych sklepów oraz platform B2B.

Poziom SLA dla przedstawionych wycen to bezawaryjność 99,8% w skali roku. Serwis serwerów dostępny jest 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo w ramach usługi hostingu wykonujemy raz dziennie kopię całego systemu oraz kopie sklepu i baz. Kopie przechowywane są do 30 dni, w zależności od rozmiarów kopii.

Dedykowany VPS
764 zł1 miesiąc (30 - 31 dni)
  • Maksymalna ilość produktów 20 tysięcy *
  • Przestrzeń dyskowa 80 GB
  • Procesor 4 core x 2,6 GHz
  • Pamięć RAM 8 GB
Dedykowany VPS
986 zł1 miesiąc (30 - 31 dni)
  • Maksymalna ilość produktów 40 tysięcy *
  • Przestrzeń dyskowa 120 GB
  • Procesor 6 core x 2,6 GHz
  • Pamięć RAM 10 GB

* Parametry serwera mogą być dobrane indywidualnie w zależności od ilości produktów

Okresowe podnoszenie wydajności serwera

Jeśli planujecie Państwo akcję marketingową i spodziewacie się zwiększonego niż zazwyczaj ruchu w sklepie umożliwiamy czasowe podniesienie wydajności serwera. Koszty takego zabiegu rozliczane są w systemie dziennym.

Podniesienie wydajnościKoszt dzienny netto (PLN)
1 procesor1,60
1 GB pamięci RAM1,20

Technologia

Na naszych serwerach instalujemy zawsze najnowszą wersję Debiana. Za serwer www odpowiada Nginx a system cache to Varnish. Sesje są trzymane w Redisie. Baza danych to najczęściej Percona. Interpreterem PHP jest php7 lub HHVM. Uruchomione są takie usługi jak gzip, SSL, HTTP/2.

mariadbmariadbredishhvmphp

Uwagi

Wszelkie dodatkowe funkcjonalności i ich elementy niewymienione w powyższej ofercie mogą zostać wykonane na podstawie odrębnej wyceny.
Oferta ważna jest do odwołania.
Uwaga: wszystkie prezentowane ceny są cenami netto!

 

Pliki do pobrania:
Regulamin hostingu (18 MB) pdf-ico

Menu