Stylowe torebki na każdą okazję

PROFIL KLIENTA

W 2008 roku dwie siostry stworzyły torebkę, która okazała się rewolucją w dodatkach. Pomysł, łączący surowy materiał i kolorowe, haftowane zdobienie stał się podstawą myślenia o torebce jako praktycznej biżuterii. Myślenia, do dziś stanowiącego filozofię marki.

Od tego czasu GOSHICO stale podbija serca kobiet oryginalnymi dodatkami. Własny zespół produkcyjny, rozbudowywana sieć sprzedaży, nagrody w Polsce i zagranicą, to tylko niektóre sukcesy marki. Największym z nich jest zadowolenie klientek.

W ramach współpracy odpowiadaliśmy za pełne wdrożenie nowej wersji sklepu na platformie Magento oraz integracje z serwisami aukcyjnymi, kurierami, płatnościami on-line. Wykonaliśmy także towarowanie oraz przenieśliśmy użytkowników z poprzedniej platformy. Dla stałych odboirców oraz hurtowników sklep jest dostępny w wersji B2B.

Klient: GOSHICO Małgorzata Kotlonek
Adres sklepu:  www.goshico.com Link zewnętrzny
Projekt graficzny: Goshico
Zakres: Kodowanie maski RWD. Przeniesienie danych z poprzedniego sklepu.  Integracja z tpay, Baselinker, SalesManago. Stałe wsparcie techniczne.

STRONA GŁÓWNA

Goshico home

KATEGORIA

Kategoria Goshico

KARTA PRODUKTU

Karta produktu Goshico

GWIAZDY

Gwiazdy Goshico

PROJEKTY

goshico projekty

Dziękujemy za zaufanie i miłe słowa

5.0 ✭✭✭✭✭

Quality: 5.0
Schedule: 5.0
Cost: 5.0
Willing to refer: 5.0

“SmartMage team helps us with connecting the dots. Every issue is always explained in a straightforward way.

The end users praised the website for having a fast loading speed and for the functionality of the filters. SmartMage also helped in creating online visibility for the client along with providing great analytics reports.”

Marta Chlebowska - Trojak

Manager eCommerce • Obsessive

Porozmawiajmy o współpracy

Zapraszamy do kontaktu, nawet jeżeli chodzi tylko o pytanie “ile kosztuje sklep”. Zadamy Ci kilka pytań, po których podpowiemy jakie rozwiązanie jest dla Ciebie odpowiednie.

Marta

Director of Operations

marta@smartmage.pl

Paweł

CEO & Art Director

pawel@smartmage.pl

4FitChick
Beta24
Menu