SmartMage w czołówce firm rozwijających eCommerce w Polsce

Aktualności

Przyszłość marketingu tkwi w cyfryzacji. Rosnące zainteresowanie branżą eCommerce, zauważalne jeszcze przed wybuchem pandemii COVID-19, zostało niewątpliwie spotęgowane postępującymi restrykcjami ze strony władz w celu opanowania rozprzestrzeniania wirusa i przyczyniło się do jej prężnego rozwoju.

W SmartMage od ponad 15 lat w pomagamy firmom wykorzystać nowoczesne technologie w tworzeniu stron i sklepów internetowych. Nasz zespół koncentruje się na jakości i pozytywnych rezultatach tworzonych rozwiązań eCommerce. Specjalizujemy się w budowaniu sklepów na platformie Magento i oferujemy usługi projektowania, wdrażania nowych, a także utrzymania już istniejących platform eCommerce. Od wielu lat pomagamy dużym i małym firmom w pełni wykorzystać ich potencjał w branży marketingu Internetowego.

Mamy przyjemność ogłosić, że za naszą pracę zostaliśmy wyróżnieni na Clutch.co jako najlepsza firma w branży eCommerce!

Clutch, firma działająca w sektorze B2B, z siedzibą w Waszyngtonie, łączy firmy z najlepszymi agencjami i konsultantami aby sprostać kolejnym wyzwaniom biznesowym. Clutch obejmuje setki różnych usług, od sektora IT po reklamę i marketing. Firma klasyfikuje dostawców usług w oparciu o szereg czynników – w tym doświadczenie, zweryfikowane opinie klientów i pozycja na rynku.

Znalezienie się na tej liście to osiągnięcie, z którego jesteśmy szczerze dumni, ponieważ stanowi niepodważalny dowód naszej ciężkiej pracę i daje nam świadomość, że kierunek, który obraliśmy jest właściwy.

“Jesteśmy dumni, że możemy być członkami społeczności Clutch i być zaliczani do grona najlepszych. Dobra robota całego zespołu!”
Paweł Knieć, CEO SmartMage

Sprawdź nasz profil na platformie Clutch, gdzie możesz przeczytać, co nasi klienci mają do powiedzenia o swoich doświadczeniach ze współpracy z nami. Jesteśmy dumni z posiadania doskonałej, pięciogwiazdkowej oceny!

Szukasz kogoś, kto rozwinie Twój biznes eCommerce? Skontaktuj się z nami już dziś i porozmawiajmy o tym, jak możemy pomóc Twojej firmie!

0.00 śr. ocen - 0 głosów
Menu
Przeczytaj poprzedni wpis:
Prawie 2000 sklepów Magento 1 zhakowanych!

W weekend 11-13 września 2020 r. firma Sansec poinformowała o włamaniu do prawie 2000 sklepów internetowych opartych na Magento 1....

Zamknij