Praca szuka człowieka!

W SmartMage potrzeba: 2 x Frontend Developer

Miasto: Opole
Współpraca: Umowa o pracę / B2B

Opis stanowiska / obowiązki:
Do Twoich zadań będzie należało wdrażanie sklepów internetowych na platformie Magento z przygotowanych projektów.

Wymagane umiejętności techniczne:
– znajomość CSS/SASS/LESS
– znajomość HTML5
– znajomość jQuery, JavaScript;
– znajomość GIT, Gulp
– znajomość Adobe Photoshop, InVision

Umiejętności pożądane:
– zaangażowanie w pracę;
– kreatywność, otwartość na pomysły i ciekawe rozwiązania – myślenie ‘out of the box’;
– dbałość o szczegóły i przekonanie, że jakość ma znaczenie;
– znajomość trendów w ecommerce;
– pozytywne nastawienie do pracy w zespole, poczucie humoru;

– nice-to-have: znajomość platformy Magento 1 | 2
– nice-to-have: znajomość MySQL
– nice-to-have: znajomość XML;

Oferujemy:
– możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie;
– pracę ze specjalistami ze swojej dziedziny dla średnich i dużych klientów;
– dostęp do firmowych rozwiązań technologicznych;
– współpracę z młodym energetycznym zespołem;
– elastyczną forma zatrudnienia (Umowa o pracę/B2B);
– udział w realizacji innowacyjnych projektów IT;
– własne stanowisko pracy;
– fajne biuro, parking, karta Multisport, Pizza Friday

Forma zatrudnienia:
– umowa o pracę lub B2B;
– wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia (6k – 12k PLN)

kontakt: praca@smartmage.pl | tel. 667 366 526 | Messenger

5.00 śr. ocen - 1 głosów
Poprzedni wpis
Wesołych Świąt
Następny wpis
SmartMage rozwija ecommerce firmie Helikon-Tex

Podobne wpisy

Przeczytaj poprzedni wpis:
Czarny piątek
Czarny piatęk w SmartMage

Tylko dziś wszystkie nasze moduły są tańsze o 10% z kodem "black".

Zamknij