Uwaga! Moduł dostępny także dla Magento 2. Więcej informacji >>>

1
paczkomatów
w calej Polsce
1
miast
z punktami InPost
1
punktów
obsługi klienta

magento_logo_paczkomatyZintegruj sklep z Paczkomatami InPost i pozwól
klientom cieszyć się szybką i tanią wysyłką produktów z Twojego sklepu.
Nasze moduły są gotowe na nowe API ShipX inPost!

Paczkomat

Czym jest integracja z Paczkomatami?

Paczkomaty InPost są systemem skrytek pocztowych do odbierania paczek 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Klient po złożeniu zamówienia w Twoim sklepie Magento otrzyma wiadomość SMS i e-mail z kodem odbioru przesyłki. Moduł Magento Paczkomaty pozwala na automatyzację wysyłek zamówień oraz generowanie potrzebnych dokumentów. Zobacz pełną dokumentację modułu.

Inteligentne dzielenie na paczki

W przypadku gdy koszyk zawiera więcej produktów i ich łączne wymiary przekraczają dany gabaryt system podzieli towary na poszczególne gabaryty lub zwiększy gabaryt paczki. Istnieje możliwość ograniczenia maksymalnej ilości paczek (także do 1 paczki)
 

Szybki wybór na mapie

Twój klient będzie mógł w prosty sposób wskazać najbliższy Paczkomat klikając go na mapie Google. Podpowiemy też sugerowane punkty odbioru najbliżej wpisanego przez niego adresu dostawy.
 

Płatność za pobraniem

Paczkomaty obsługują płatności za pobraniem. W module Magento – Paczkomaty możesz zdecydować czy udostępnisz taką opcję odbioru klientom swojego sklepu (tutaj też określisz inny koszt dostawy w przypadku tej metody płatności)
 

Manager paczek

W ramach integracji wygenerowane paczki mogą zostać przesłane do Managera paczek. Pozwala on na utworzenie, wysyłanie i śledzenie paczek oraz zarządzanie płatnościami za wysyłki.

Punkty odbioru

Masz kilka oddziałów sklepu lub magazynów ? Dodaj je do konfiguracji, a kurier pojawi się w odpowiednim miejscu i odbierze Twoje paczki.

Odbiór przez kuriera

W konfiguracji modułu możesz określić czy nadasz paczki sam w Paczkomacie czy ma je od Ciebie odebrać kurier inPostu.

Konfiguracja gabarytów paczek

W ramach modułu możesz określić rozmiary produktów lub z góry określić gabaryt sprzedawanego przedmiotu. To szybsza metoda jeśli masz produkty nie przekraczające określonych wymiarów.
 

Czytelna lista przesyłek

Wygenerowane przesyłki możesz łatwo przeglądać i edytować w ramach czytelnej listy. Zawsze masz pogląd paczek oczekujących na wysłanie danego dnia.

Etykiety paczek w EPL2

Dodaliśmy możliwość drukowania etykiet na wysyłane paczki w formacie Epl2. Jeśli nie korzystasz z drukarki etykiet możesz również wygenerować odpowiedni plik .pdf
 

Zmiana rozmiaru paczki

Potrzebujesz zmienić rozmiar paczki w złożonym zamówieniu? Teraz to możliwe. W edycji zamówienia możesz określić nowe gabaryty wysyłanej paczki.
 

Nasz moduł używają m.in.

Użytkownicy paczkomatów

Przetestuj moduł Magento – Paczkomaty!
Sprawdź go na naszej wersji demonstracyjnej.

Potrzebujesz modyfikacji lub dodatkowej funkcji?
Skontaktuj się z nami. Przygotujemy dedykowane rozwiązanie!

Menu