Nowi klienci SmartMage

Dziennik Związkowy
Minęło już trochę czasu od ostatniej informacji ale SmartMage cały czas pracuje i ma się coraz lepiej.
W ciągu ostatnich kilku miesięcy pozyskaliśmy nowych klientów do stałej współpracy. Są to firmy: Bikestacja s.c.,Via Moda sp. z o. o., Alliance Printers & Publishers, Inc.
Bikestacja.pl to jeden z najwiekszych sklepów z artykułami rowerowymi renomowanych firm: Shimano, Manitou, Author, Giro, Novatec. Razem z Oktawave, uruchamiamy nowe środowisko serwerowe oraz prowadzimy bieżącą obsługę sklepu.
Sklep tiritiri.pl prowadzony przez firmę  Via Moda sp. z o. o. to oferta bielizny damskiej oraz męskiej znanej marki Atlantic. Firma SmartMage była odpowiedzialna za kompleksowe wdrożenie e-commerce na platformie Magento.
Alliance Printers & Publishers, Inc. to  firma z Chicago która  jest wydawcą największej polonijnej gazety w USA – Dziennika Związkowego. Dla wersji elektronicznej gazety (dziennikzwiazkowy.com) oraz strony z ogłoszeniami (polishinfo.us) uruchomiliśmy wieloserwerowe środowisko produkcyjne oparte o chmurę Amazonu.
Już niebawem przedstawimy kilka najnowszych wdrożeń w naszym dziale Portfolio.

0.00 śr. ocen - 0 głosów
, ,
Poprzedni wpis
Smartmage wdrożyło e-sklep dla firmy E-Diesel Sp. z o.o.
Następny wpis
SmartMage uruchomiło nową wersję sklepu Goshico

Podobne wpisy

Menu
Przeczytaj poprzedni wpis:
strona główna ui-diesel.com
Smartmage wdrożyło e-sklep dla firmy E-Diesel Sp. z o.o.

W sklepie znajdziemy zestawy do szybkiej naprawy pompowtryskiwaczy silników diesla z koncernu VW (Audi, Skoda, SEAT, Volkswagen).

Zamknij